Top

Kvalitné nábytkové kovanie #4 – Kuchynská linka

27. september 2016

Kvalitné nábytkové kovanie #4 – Kuchynská linka

Viete o najmodernejších kovaniach, vyrobených špeciálne pre kuchynské linky? Nie? Tak pozorne čítajte. V štvrtej časti nášho blogu o kvalitnom nábytkovom kovaní sa budeme venovať len technickým “špecialitám” do kuchyne. Ako v predošlích častiach seríálu (výklopy, výsuvy, pohyb kovaní), tak aj v tomto poskytneme informácie len o kvalitných riešeniach, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti a s ktorými sme spokojní nie len my, ale aj naši zákazníci.

Kuchynská linka je špecifickým miestom v domácnosti. A to najmä kvôli potrebe praktických riešení, nie len chladničke :). Ak sa chcete v kuchyni orientovať naozaj rýchlo a ľahko, klasické riešenia ako napríklad zásuvy a výklopy vám už stačiť nebudú. Len si predstavte klasické zásuvné priečinky v rohu kuchynskej linky. To nie je veľmi šťastné riešenie, však? V článku sa dozviete o praktických systémoch, ktoré pomôžu uľahčiť a sprehľadniť prácu v kuchyni. Navyše sú veľmi štýlové a vašej kuchynskej linke dodajú sviežu eleganciu.

Rohové skrinky #1 – LeMans

LeMans je praktický policový systém, kde každú z políc môžete vytiahnuť zvlášť. To zaručuje, že obsah police je naozaj prehľadný a pohodlne na dosah. Pozrite si toto video a zistíte ako presne tento systém funguje. LeMans je u naších zákazníkov najobľúbenejším rohovým systémom. Nie je ťažké pochopiť prečo. Maximálne pohodlie pri obsluhe a elegentný dizajn inšpirovaný závodnou dráhou je naozaj jedinečný. Dokonca si môžete podobu políc jemne upraviť, podľa štýlu a vzhľadu vašej kuchynskej linky.

Kuchynské kovanie Kesseboehmer. Kvalitné kovanie LeMans Kvalitné kuchynské kovanie LeMans od Kesseboehmer.

Rohové skrinky #2 – Magic Corner

Prečo je Magic corner práve “magic”? Je to vďaka systému dvoch výsuvov v jednej rohovej skrini. Po potiahnutí dvierok sa do priestoru vysunie prvý z výsuvov, zatiaľ čo jeho miesto prevezme druhý výsuv. Pre lepšiu predstavu si pozrite toto video. Magic Corner je opäť veľmi praktickým systémom do kuchyne, ktorý si našiel miesto u mnohých naších zákazníkov. Povrchovú úpravu políc a košov si môžete jemne upraviť tak, aby boli v harmónií so štýlom kuchynskej linky.

Kuchynské kovanie Kesseboehmer. Riešenie pre rohové skrinky Magic Corner. Kvalitné kovanie Magic Corner od Kesseboehmer.

Potravinové skrine

Poznáte to, v kuchyni nie je nikdy dosť miesta. Výborným riešením tohto problému sú praktické a štýlové potravinové skrine s dostatkom úložného priestoru. Potravinové skrine Convoy a Dispensa sú ľahko začleniteľným a elegantým riešením pre vašu kuchynskú linku. Existujú viaceré modelové rady, z ktorých si stačí len vybrať. Vo všeobecnosti sa tieto systémy môžu pochváliť ľahkou prístupnosťou, vysokou nosnosťou, jednoduchým nastavením výšky políc a tichým tlmením.

Kvalitné potravinové skrine Kesseboehmer. Potravinová skrňa Dispensa od firmy Kesseboehmer.

Tak, týmto by sme náš “kuchynský špeciál” ukončili. Ako ste si určite všimli, všetky systémy kovania sú nemeckej značky Kesseböhmer. Opäť podotýkam, že píšeme a odporúčame len kvalitné kovania, s ktorými máme my a naši zákazníci dobré skúsenosti. Pre aké kovanie sa rozhodnete vy, je len na vás. Môžem vás však ubezpečiť, že ak sa rozhodnete pre LeMans, Magic Corner, Convoy alebo Dispensu rozhodnutie určite neoľutujete. Ak potrebujete s kovaním do kuchyne poradiť, neváhajte a napíšte nám, radi vám pomôžeme.

Autor: Ján Jakubes (majiteľ)

Ďalšie časti seriálu:

Kvalitné nábytkové kovanie #1 – Výklopy

Kvalitné nábytkové kovanie #2 – Výsuvy

Kvalitné nábytkové kovanie #3 – Pohyb kovaní

Získajte nezáväznú cenovú ponuku na nábytok zadarmo